2378

To, co się dzieje, jest przerażające.
Widzieliście, jak ZOMO pacyfikuje ludzi na ulicach?

Analogia do grudnia sprzed 35 lat jest aż nazbyt oczywista.

Komentarze

 1. :( Już nie wiem czy bardziej wkurza czy bardziej przeraża. Jak tak można, do czego oni już doszli???

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest mi tak okropnie, że pani z broszką przyprawiła mnie o palpitacje występując nieoczekiwanie w TVP1, bo ja mam swoje lata i swoje skojarzenia. Ale ograniczyła się do zwyczajowej mieszanki połajanek i samochwalstwa. Na razie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już jest porównanie jej orędzia z tym, które wygłosił Jaruzelski. Nie bez powodu się zdenerwowałaś.

   Usuń
 3. Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje tu i teraz. Byliśmy na jarmarku świątecznym, jak przeszła demonstracja KODu skandując: Chodźcie z nami, póki można...krówa, no racja!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niewiele wystarczy zrobić, żeby nie było można.

   Usuń
 4. Straszne to!
  Mam nadzieję, że kaczory za to zapłacą należycie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałabym, żeby to się po prostu skończyło.

   Usuń
 5. zastanów się co to piszesz ,a potem puknij się w głowę,jedno co widziałam to ogarniętych nienawiścią ludzi którym zabierają ich ogromne emerytury i POwców oderwanych od koryta.miki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spierdalaj trollu, już ci parę razy mówiłam.
   A tu wyznaczam ci kierunek.

   Usuń
  2. Anonimowy tłumoku kup sobie okulary to będziesz lepiej widzieć ! chociaż przy twojej tępocie umysłowej nie liczę że coś zrozumiesz !

   Usuń
 6. Marcin Horała opisał dość ciekawie co się działo w sejmie:
  https://www.facebook.com/MarcinHorala/posts/1184290208292206

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze: Twój komentarz jest nie na temat.
   Po drugie: Horała nie opisuje tego, co się działo w sejmie, tylko podaje do wiadomości jedyna właściwą interpretację, skrzętnie omijając różne informacje, np. ilu i jakich działań niezgodnych z prawem dopuściła się partia rządząca. Jednak jedno muszę mu przyznać - jest niebezpieczny. Mam nadzieję, że w PiSie ludzie są za głupi, żeby to zauważyć.

   Usuń
 7. Nie obruszcie się, ale ja bym nie stosowała takiego porównania. Jeszcze nie i mam nadzieję, że w ogóle. Jest źle i przerażająco, pewnie wszyscy czujemy się bezsilnie wściekli, ale to są inne czasy jednak, choć często mam wrażenie, że słucham jakiegoś przemówienia z głębokiego dzieciństwa. Mam nadzieję, że te gęby pełne frazesów spotka kiedyś zasłużona kara.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uważam, że masz prawo do własnego zdania, a także wyboru polegającego na chęci poczekania z nazywaniem rzeczy po imieniu. W wolnej chwili zobacz film, który zalinkowałam w odpowiedzi na komentarz trolla.

   Usuń
 8. Z pozdrowieniami: http://www.fronda.pl/a/gadowski-dla-f-trzeba-zdac-sobie-sprawe-z-dzialan-lewackiego-terroryzmu-instrukcje-plyna-z-niemiec-trzeba-powstrzymac-emocje,83893.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuchaj... czy ja Cię kiedyś nie prosiłam, żebyś mnie nie ewangelizowała śmieciem? Czy przychodzę na Twój blog i tłumaczę Ci, że nie masz racji w swoich poglądach? Czy Cię już aby nie wypraszałam?
   Przyjmij do wiadomości, że nikt, kto chce uchodzić za odrobinę przyzwoitego czy mądrzejszego od nogi stołowej nie czytuje tego "czasopisma".

   Twoje teorie są obłąkane, to smutne.

   Usuń
  2. Dziękuję za uprzejmości, pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
  3. Przykro, że trzeba powtarzać wielokrotnie. Liczę, że w końcu trafiło.

   Usuń
 9. Nie przesadzajmy. Jakie ZOMO, jakie pacyfikuje. Ot, grzecznie znieśli parę osób biernie blokujących wyjazd z Sejmu. Blokujący byli w pełni świadomi że policja po prostu musi ich z tej jezdni usunąć, policja była w pełni świadoma że poza wyniesieniem poza jezdnię i wylegitymowaniem nic robić nie powinna. Ja tu wręcz widzę, że Jaruś na policję liczyć nie może - robią, ile naprawdę muszą. Chyba większość policjantów wie, że dłużej klasztora niż przeora...

  A jak działało ZOMO, to ja jeszcze pamiętam. Do SB też mam swoje pretensje - dwa razy, ze względu na działalność matki, kipisz nam w domu robili - a tego krzywika parabolicznego który mi w papierzyskach się zawieruszył - nie znaleźli. A już miałem nadzieję...

  Dariusz K. Ładziak

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz