2443

Wszystkiego dobrego w nowym roku Wam życzę. Pamiętajcie, że jeśli życzycie komuś pomyślności w Nowym Roku, to życzycie mu, żeby wszystko układało się tylko w ten jeden, świąteczny dzień. Daję Wam tę informację za darmo, idźcie i wykorzystujcie podle, w pełni manipulując cudzą niewiedzą, i bez kompleksów.

Zatem ja Wam życzę w całym nowym roku. To jest mnóstwo powodzenia, więc nie musicie oszczędzać, ale też nie szastajcie, jak opętani, żeby Wam do końca starczyło. Pamiętajcie, że mało kogo spotyka coś wielkiego i wygrana w Lotto. Cieszcie się więc drobiazgami i uśmiechajcie jak najwięcej. Życie - co do zasady - zbudowane jest z drobinek. Czyńcie je dobrymi.

STAY TUNED!

Komentarze

 1. Dziękuję! Takie ładne życzenia, że tylko powiem - wzajemnie! Cmokam!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wzajemnie, dla całej rodziny . I spokoju życzę żebyś nie miała powodów do zafrasowana. Uśmiechu na co dzień. Świetlanej, gładkiej przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niech i Tobie się spełni to wszystko co do joty.
  Wiesz co, zaczynam podejrzewać, że coś zżera mi mózg. O pisownię nowego roku małymi literami walczę od lat, tłumaczę, propaguję. Wczoraj przeczytałam o tym u Ciebie. Tymczasem patrzę dzisiaj, co napisałam u siebie na blogu - a tam jak byk "Szczęśliwego Nowego Roku". Ręce mi opadły.

  OdpowiedzUsuń
 4. Radości ze zwykłej codzienności i życzliwości Najbliższych. Niech każdy dzień tego roku będzie obfity w dobra wszelakie i miłość.

  OdpowiedzUsuń
 5. Asiu i dla Ciebie i dla Was duzo,duzo dobrego, ukochuję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla Ciebie również wszelkiego dobrego. :)
  I matczynego spokoju ducha - czyli, żeby Twoją Pociechę los rozpieszczał i zawsze trafiała spokojnie pod matczyne skrzydła na czas :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz