2461

Właśnie skończyłam 45 lat, o czym z wybiciem północy przypomniała mi niezawodna (zawsze) Martusia. Na początku nie wpadłam, o co właściwie chodzi, gdy wtem gdzieś z tyłu głowy przeleciał mi dzisiejszy wyskakujący na ekranie napis o treści: Joanna Skotnicka ma jutro urodziny. Z czego wnioskuję, że Internet jednak jest idiotą. Albo ja schizofreniczką.

Od razu poczułam niewymowną ulgę. Oto, Drodzy Państwo, dożyłam! No, radość wielka. Nie kumam zupełnie, co ludzi tak smuci w zmieniających się cyferkach, bo mnie zawsze cieszy. Dożyłam, a mogłam nie dożyć. Tak się zatem ucieszyłam, że postanowiłam obsztalować jakiś konkursik. I tak.

Zliczę niniejszym wszystkie otrzymane życzenia. Osobiste, głosowe, esemesowe, fejsbukowe, blogowe oraz na piśmie, jeśli ktoś popełni. Każde za złotówkę. Ile będzie życzeń, tyle złotóweczek w moim prezencie urodzinowym przekażę na tak zwane cele dobroczynne. Mało tego! Dołożę jeszcze 45 od siebie. Jak żyć, to pełną gębą.

Czyli od Was zależy, ile się należy. Do roboty! Życzcie mi śmiało, bo co Wam pozostało!
(Ale se chytrze zapewniłam, bo przecież na cele dobroczynne nie będziecie skąpić - wiwat ja).

Komentarze

 1. Wyskakuj z piątaka.
  Myślałaś, że Ci odpuszczę? Sto lat, nie popuszczę! Oraz zycze, żebyś mimo upływu lat, nie popuszczała ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 9! Jeśli rano staniesz u mych drzwi, dołożę stówę.

   Usuń
 2. Tak jest, dołączam się do życzeń, sto lat w zdrowiu!

  OdpowiedzUsuń
 3. ha no ja mogę tylko 3 peeli Cię pozbawić ...a nie mogę jeszcze zeta , zaraz to uczynię , ale najpierw tu dokończę ....dużo zdrowia , mnóstwo zdrowia całe stado zdrowia , żyj długo i szczęśliwie

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najpiękniejszego!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pasiasta Pigmejka2 kwietnia 2018 12:32

  Oby Ci moja droga, Twoją dobroć, Bozia w wiadomych butach wynagrodziła!!!! Wszystkiego NAJ :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Najlepsze Urodzinowe Życzenia:))(Aśka)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najpiękniejszego! :)
  Kaśka

  OdpowiedzUsuń
 8. 45! Fiu,fiu, najlepszych i następnych .Cium,cium!

  OdpowiedzUsuń
 9. Serdeczności urodzinowe, a jakże:) nie ma to jak stosowna motywacja do składania życzeń:) Miło się Panią czyta, więc życzę wielu lat w dobrej kondycji:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kochana Asiu! W oktawie Twoich urodzin przesyłam nieco spóźnione, ale prosto z serca płynące życzenia. Niech świat będzie dla Ciebie tak życzliwy, jak Ty jesteś życzliwa dla świata. Niech Ci nie skąpi wszelkiego dobra, jak Ty nie skąpisz potrzebującym. Niech będzie Ci wdzięczny, że na nim żyjesz, jak Ty jesteś wdzięczna. Niech słońce Cię ogrzewa, a deszcz nawilża cerę, śnieg wiruje malowniczo, gwiazdy mrugają do Ciebie, a księżyc świeci romantycznie. Niech otacza Cię miłość, a radość wypełnia serce po brzegi. Wszystkiego najpiękniejszego, Asiu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ps. w ramach karniaka sama wesprę cel :-)

   Usuń
  2. Kochana jesteś, jak zawsze. Pięknie dziękuję w imieniu swoim i obdarowanych.

   Usuń

Prześlij komentarz