2350

Wprowadzenie.

Dawno, dawno temu zadzwoniłam z drogi do Prezesa z informacją, że niedługo będę w domu. Dowcipny ów człowiek skwitował moje starania przykrywając nieszczelnie mikrofon telefonu i wołając w przestrzeń:
- Zbierajcie się dziewczynki szybciutko, bo Asia już jedzie!
Tak narodziła się nowa świecka tradycja, eksploatowana obficie przy każdej możliwej okazji.

W piątek pojechałam do miasta i pożałowałam. O, wsi spokojna, wsi wesoła! Po cóż mi było cię opuszczać - jest lepiej nawet z tym remontem kanalizy, prowadzonym od półtora miesiąca, ze skutkiem ubocznym w postaci zamknięcia ulicy dojazdowej do naszej chałupiny. No, dobra, nikt sobie z tego zakazu ruchu nic nie robi, a i panowie drogowcy-kanałowcy przepuszczają miejscowych bez szemrania.
Na cóż mi więc było opuszczać, gdy natychmiast utknęłam w koszmarnym korku, z którego udało mi się uciec po - bagatela - godzinie. I to tylko dlatego, że znam Katowice, więc wiem, który trawnik między blokami przeciąć, żeby się znaleźć na wylocie.

I teraz do rzeczy.
Utknąwszy we wspomnianym korku, wysłałam Prezesowi tęsknego MMSa, obrazującego tragizm sytuacji.


Po dwóch minutach otrzymałam odpowiedź.


Przeszedł na level master.

Komentarze

 1. e tam upchnął je do wanny jak szprotki , ja to bym się sama w wannie położyła a im kazała się miziać i usługiwać , się Prezio nie zna , jeszcze dużo musi się nauczyć :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I dobrze. Oby mu ta nauka zajęła dużo czasu ;)

   Usuń
 2. A ciekawe co byłoby, gdybyś na onej fotce rozpoznała swoją łazienkę?
  To byłby chyba level Master Yoda!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mecenasie! Być może Prezes ma odrobinkę speczyficzne poczucie humoru, ale nie możemy szumnie zakładać, że jest zupełnym idiotą! ;))))

   Usuń
 3. Takie założenie nie przyszło mnie na myśl ani chwilkę (to znaczy o ewentualnym odchyleniu jego stanu inteligencji), ale obsługę szopa-fotografa raczej posiadł. I to byłby level Master Yoda. Już Cię widzę w roli Lorda Wiadro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I te doniesienia w mediach: Nieznana kobieta w dwie minuty rozładowała korek w Katowicach, z którym od wielu godzin nie mogli sobie poradzić wszyscy miejscowi policjanci ;)

   Usuń

Prześlij komentarz