1994

W piątek Prezes jechał z pracy do domu i kierownica mu się skrzywiła. W wyniku tej klęski dotarł ździebko później. I nie całkiem sam.


Dziękuję, orgia ma się znakomicie.
Czasopismo na samym dole nosi tytuł "Wiadomości ASP". Nie umiem wytłumaczyć, dlaczego to czytamy. Nie, żadne z nas nie otarło się nawet o Akademię. Ale gazeta ciekawa i zaskakująco tania.
Tolkien jest jakimś starym wydaniem, które zaplątało się w magazynach. Nie ma to jak dokupić brakującą książkę za dychę. Pomijając fakt, że starsze wydania uważam za bardziej wartościowe - kto nie rozumie, czyta poprzednią notkę.
Miłej niedzieli. Korzystajcie nim dopadnie Was trud i znój.

Komentarze

 1. A czy ja dobrze widzę "Chłopców" Jakuba Ćwieka? A jeśli dobrze widzę to czy warto nabyć i przeczytać? Bo mam jego wcześniejsze książki, a Chłopcom jakoś póki co nie było po drodze na moje regały....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja byłam za kupnem tomu drugiego. Prezes chciał "Dreszcza". A potem już jakoś z trzecim nam poszło :)

   Usuń
 2. O! jak Oczekuję recenzji pozycji trzeciej (od góry). Mogę przyjść się pokłócić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój Luby niestety skręca ostatnio w regały Castoramy. Ale może do wiosny remont się skończy i będziemy mogli inwestować już nie tylko w jakieś tam szpachle. I mnie też trzecia od góry interesuje- w kolejce w bibliotece stoję;) a propo- u Ciebie też tak ładnie? Słońce i minus pięć? Cudny spacerek!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, u mnie chujowo. Nie dało się mniej dosłownie.
   A - nie. Mogłoby jeszcze mżyć! FUJ.

   Usuń
 4. A mnie dziś Empik zabił złośliwą promocją 25% na wszystko!!! Świnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj, że dieta jednoproduktowa (suchy chleb dla konia lub suche ziemniaki) może pomóc ze zrzuceniem kilku zbędnych kilogramów. Za to książki... UCZTA!!! :)

   Usuń
 5. W sklepie po 3 zł są ksiazki za 1,99!

  OdpowiedzUsuń
 6. To są wydania gazetowe,jak maja zwroty,to później rzucają do takich sklepów. Ciężko skompletować jeśli to jakaś powiesc w częściach.Teraz np. Była 2 część Millenium. Czy były inne nie wiem
  No i jakieś tam czytadła,romanse, ale znane tez się trafiają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! Ale zawsze można sobie dokupić coś brakującego :)

   Usuń

Publikowanie komentarza