2334

Hanna odbyła swoją pierwszą kąpiel, a każde dziecko wie, że higiena boli. Są na to liczne dowody.
Lesiek był bardzo pomocny, ponieważ już zna cierpienie czyścioszka. Stawał na dwóch łapach koło umywalki, trącał ofiarę higienistów nosem i wydawał pocieszające dźwięki. Niestety zdjęcia mokrego szczurka nie zostały wykonane, ponieważ nie odważyłam się zostawić Hani w umywalce bez nadzoru, a nadzór w tym czasie MUSIAŁ strzelać do hitlerowców. Czy innych tam.
Jesteśmy o to trochę obrażeni.

No, musiałam ją wykąpać, bo jest tak pociesznie zbudowana, że ciągle się obszczywa i wali jak stodoła. Chytrym komentatorom spieszę wytłumaczyć, że chodzi mi o bezmiar i skalę.

Poza tym jest zimno i każdy okrywa się, czym może.


A Eduś, mamusi syneczek laluniek kalafiorek, ma dziś przerwę w byciu obrażonym na śmierć, więc miziaki łamane przez miziaki. Posunął się do tak gigantycznego poświęcenia, że przyszedł do nas, gdy leżeliśmy sobie na kanapie i nawet powąchał Hankę. Po czym mu się dźwignęło i poszedł.
Cóż... pies śmierdzi.
Za to mokry pies śmierdzi... mokrym psem.

A jutro Hanna zostanie udekorowana swoją pierwszą obróżką przeciwkleszczową. W nagrodę za ciężką pracę nad wynoszeniem moczu i kału poza obręb domostwa.
Poza tym oczywiście szaleństwo i absolutna dzicz.

Komentarze

 1. O proszę, jednak chigiena jest bardzo bolesna :)) , no cóż skoro Hania śpi w łóżku to lepiej by była pachnąca, niż miało by walić siuśkami od takiej cudownej czekoladki, brawa dla Leśniewskiego za dodawanie otuchy podczas kąpieli. Eduś łaskawie objawił się w domu bo na zewnątrz zimno nic nowego Kopta moich sąsiadów też tak robi, objawia się w domu tylko wtedy gdy jest zimno. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U Edka to nieszczególnie zależy od temperatury - w końcu mieszka w kożuchu. Po prostu czasem postanawia objąć mnie aktem łaski.

   Usuń
 2. Moje Suonko Kochane,Eduś malutki miziałek. Czekoladka jest dziwnie zbudowana? Chyba TY!

  Toterama

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NAWET NIE MOGĘ NAPISAĆ "CHYBA TWOJA MATKA"!!!!!!!!!!!!!
   ;o)

   Usuń
 3. Chusteczki do higieny intymnej Hanusi zapodaj. Widziałam na wcześniejszym zdjęciu, że z papierem toaletowym zapoznała się już co nieco i w pewnym sensie nieżle sobie poradziła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Biedna Haneczka. Jak smialas tak ja wyczyscic! My dzisiaj bedziemy sie kapac po raz pierwszy, zobaczymy czy rowniez z wielka niechecia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie była niechęć, raczej lęk przed nieznanym.

   Usuń

Prześlij komentarz