1997

To teraz, kiedy wszyscy już się przewalili wielkim pędem, wchodzę ja. HA! Alem sprytna i przebiegła! Odczekałam, pomilczałam, w niepewności potrzymałam, dałam szansę pomyśleć, że się wypięłam albo i też zobojętniałam, tudzież uprawiam mamtowdupizm.
A właśnie, że nie!!!
Chitra chciałam być. I jestem.
Idę do rzeczy.

Kochani! Jak co roku o tej porze jest Robótka do zrobienia!


Zwieramy szyki, wyciągamy zaskórniaki, wydajemy je, bo zaskórniaki są jak zaskórniki - nie wypada hodować. Każdy wydaje, ile może. Jeśli stać Was na drobiazgi dla dzieciaków z Niegowa, to pakujcie je ozdobnie. Jeśli krucho - kupcie choć kartki i wyślijcie hurtem. Albo jeszcze lepiej - zróbcie! Dzieciaki-Niegowiaki uwielbiają takie kartki, które ktoś wyciął troszkę krzywo i sam, tymy ręcamy, pokolorował oraz dołączył życzenia. Pamiętajcie, żeby życzyć, bo oni tam czekają na ciepłe słowa i życzliwe myśli. A ma im kto przeczytać.

Mianowicie, widzicie, w dzisiejszej dobie nie życzyć Dzieciakom-Niegowiakom na święta to jest prawdziwa sromota, żeby nie powiedzieć grubiaństwo. Tedy łapta za ołówki, ślińta i ślijta.

Wszelkie szczegóły oferuje Państwu Specjalna Strona Robótkowa, w tym roku świeża i nowa, fejsbuczek ze swym iwentem oraz tfurce, czyli Kaczucha i Bebe (obecnie w pakiecie, cium, cium, cium) z szalonym fermentem. Brać, wybierać, nie narzekać, nie marudzić, nie przegapić, żeby potem w maju głupio nie było, bo ja wszystkich odpytam i poślę do oślej.
Tom się nagadała.
NO!
Do roboty. To znaczy... DO ROBÓTKI!!!

Komentarze

 1. Nawet mi przez mysl nie mignelo... Przeciez wiem, zes miszczyni marketingu! Koperty sprawdz przed zaklejeniem, bo Czeslaw sprawia wrazenie, ze tak jak Biskwit, lubi sie schowac! :) Ukoch od Woznej i Podwoznej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Heh, no wiesz, ja tam wolałam być najpierwsiejsza w sensie własnego wykonawstwa twórczego,żeby nie było,że nie zdążę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ktoś koordynuje ile paczek idzie do kogo (żeby ktoś nie został bez), czy słać tak na żywioł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej potrzeby - jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś się ostał golcem :)

   Usuń
 4. Wszystkiego dowiesz się klikając w obrazek Robótki,w komentarzach dziewczyny piszą preferencje podopiecznych jak ktoś chce wysłać coś więcej niż kartkę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Łoterlo wybacz ,że się wtrąciłam.

  OdpowiedzUsuń
 6. O, a ja dzisiaj właśnie wykonywałam kartki i tak czytam "kartki, które ktoś wyciął troszkę krzywo"... i aż się odwróciłam, czy mi tu kto przez ramię nie zagląda ;) Także kartki już się prawie wyprodukowały, życzenia jak najbardziej też, a i drobne prezenciki się znajdą. Polecam innym takie robótki, bo to naprawdę sprawia tyyyyle frajdy! Paula

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepsza z Paulą jest Robótka
   niż utonąć całkiem w smutkach :)

   Usuń
 7. Anonimowa ma dwie lewe ręce, Ale duplo dla Ewki kupić umi a i Jej Wysokość karteczkę wyprodukuje. Cudna akcja:-D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz