2020

Mówię Wam... przyszłam dziś do fabryki, pacze, a tam w pokoju z 10 stopni! Normalnie pracodawca funduje mi kurację odmładzającą za pomocą krioterapii. Zapuściłam dmuchawę, zawołałam panów do odpowietrzania kaloryferów i schroniłam się u koleżanek. Do końca dniówki zrobiło się znośniej, choć nogi mi marzły. Korzystając z podpowiedzi Idiomki, postanowiłam zakupić walonki.

Tymczasem Prezes i Zuzanna siedzą w domu i rżną w różne gry, wznosząc przy tym okrzyki bojowe. Zuzanna krzyczy głównie, że nie chce być postacią grubaska, bo jej brzuch w skokach przeszkadza, a Prezes zarzuca Zuzannie pazerność, z powodu której wg niego Zuzanna ciągle się zabija i szkodzi punktacji.

Tymczasem pod domem...


... wielbiciele przegrywają z Rayman Origins.

Zaproponowałam coś bardziej spektakularnego, np. samolot ciągnący wywrotowe hasło na szmacie lub też i baloniki. Za ciekawą opcję uważam również posiadanie willi z podgrzewanym basenem, którą udostępni się matce. No co? Mądry mężczyzna wie, że obłaskawienie teściowej to 3/4 sukcesu.
Zamierzam wykorzystywać swą dominującą pozycję ile wlezie.

A pomysł ze śniegiem i ujemną temperaturą uważam za nietrafiony.

Komentarze

 1. Uważaj, żebyś nie odmłodziła się za nadto. Wtedy trudno byłoby ograć korzyści z bycia teściową ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być młodą i piękną (pacz, jak se dodałam) teściową ma swoje plusy. Nie żałuj mi.

   Usuń
 2. hmmm jakby ją tak kochał to by cały odśnieżył co nie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie był pewien czyj on i tylko wykorzystał strategiczne ustawienie pod oknem?

   Usuń
  2. A przecież mógł odśnieżyć wszystkie!

   Usuń
 3. Ja przyszłam na zakład wczoraj, i miałam 15 stopni w biurze. Szczękałam zebami cały dzien, bo kaloryfery u nas potrzebuja całego dnia, zeby sie porzadnie rozhajcowac. Dzis jest juz 17 stopni, więc znosnie. Ale 10 ?!!! Tego to sobie nie wyobrazam!
  A za sniegi i ujemne temperatury to powinni nam wyplacac odszkodowania za straty moralne, juz od dawna tak twierdze, tylko nie wiem jak przekonac do tego grupy rzadzace...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ich przekonasz, niebawem się okaże, że kryterium przyznawania odszkodowań zawiera się w grupie "poseł".

   Usuń

Publikowanie komentarza