1521

Poza dyskusją pozostaje fakt, że się byczę zamiast pracować. A to mnie i tak nie ominie, więc pewnie powitam noc ciemną. Oto są, proszę szanownych czytelników, niezaprzeczalne dowody na moje lenistwo.

Zasadniczo jednak mamy Dzień Kobiet, pozwolę więc sobie zaprezentować kilka uroczych zdjęć, które otrzymałam z tej okazji. Oraz jedno dyskusyjne.

Wszystkim kolegom, również tym, którzy byli uprzejmi obudzić mnie srana nawałem swojej dobrej woli - bardzo serdecznie dziękuję. Dziękuję również, a może przede wszystkim, koleżankom. Albowiem ich życzenia z pewnością nie zawierają podtekstu.

Szczególne podziękowania składam koledze od zdjęcia ostatniego. Wzruszenie odebrało mi mowę.

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Wam, Kochane Panie, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. I żeby Was nigdy nie nawiedził okaz z ostatniego zdjęcia. Nigdy. Nie może być AŻ TAK źle.

Komentarze

 1. kochana nie szata zdobi człowieka ! może i pan wygląda nieciekawie ale może ma ciekawe wnętrze ? ja np mam znajomego pana szperacza ,nie wygląda powalająco ale swoją osobą sprawia że uśmiecham się gdy z nim rozmawiam i nie jest to szyderczy uśmiech :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, zmorko, zmorko... Nie poznajesz tego pana? Toć to kandydat na prezydenta. Może i jego wnętrze jest ciekawe, ale z pominięciem głowy. Bo tam jedynie wypiździejewo.

   Usuń
 2. oj ja za młoda jestem żeby go pamiętać :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjmuję tę argumentację, bo sama takiej nadużywam ;)))

   Usuń

Publikowanie komentarza