2286

Mój pies - na permanentnej ucieczce.


Od nas do sąsiadów się przekopuje pod płotem. Później wykorzystuje system nieszczelności pomiędzy ogrodzeniami. I proszę bardzo - ochotnik do przejechania traktorem. Nie mam już siły do walki.

Tymczasem zakwitły pierwsze panuarchitektowe tulipany.


Niestety dugo nie postoją, bo niektórzy czują presję, żeby ich stale doglądać.


W tym czasie inni wykorzystują tę pasję na swój sposób.


W każdej innej sytuacji inni są zaganiani do domu, ponieważ Leśniewski uważa, że miejsce kota jest wewnątrz. Przyzwoity kot, który pragnąłby przewietrzyć futerko, musi zorganizować psu przekop do sąsiadów, rzucić mu tam piłkę i... można wypoczywać.

Obroże, póki co, sprawdzają się. Żadnych nowych kleszczy nie odnotowano.

Komentarze

 1. U nas też obroża działa :) chociaż jest, niestety, efekt ujemny - kot się drapie, bo go ta obroża wkurza, kot jest długowłosy, puchaty, efekt - jakby śnieg w domu spadł :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyobrażasz sobie nawet, ile może się sypać z krótkowłosego psa. Trzy koty w kupie wymiękają! Mam nadzieję, że to kwestia wymiany szczenięcego futerka, bo jak tak ma być zawsze, to niech mnie ktoś przytuli.

   Usuń
 2. Ten pies to złożona osobowość: nie dość że eskapista to jeszcze florysta, nono :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My uważamy, że jest pierdolnięty. Ale my jesteśmy prości.

   Usuń
 3. A jakie obroże wypróbowujesz? Bo ja na razie sprawdzam zawiesinę, którą aplikuje się pomiędzy psimi łopatkami i która działa około miesiąca. Potem chciałabym jednak wypróbować obróżkę, więc jeśli Twoja się sprawdza, byłabym wdzięczna za namiary.

  Iwona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Foresto (dla wszystkich) firmy Bayer. Póki co, nie mam uwag negatywnych. Krewni i znajomi królika też chwalą. Jest droga, ale zakłada się ją wiosną i ściąga późną jesienią. Finalnie wychodzi taniej niż zawiesina co trzy tygodnie (używaliśmy wcześniej Frontline'a - na 4 sztuki to potężny wydatek na sezon z uwagi na konieczność powtórzeń).

   Usuń
 4. w stepie szeroki którego okiem .....fajnie macie ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Czego, jak czego, ale przestrzeni to nam nie brakuje.

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Latem siedzę tam i gapię się w dal. W tym sezonie mam już ławeczkę!

   Usuń

Prześlij komentarz